Учениците от 3. "д" и 4. "д" клас взеха участие в междуучилищното състезание „Всезнайко – Гражданска грамотност“

Учениците от 3. "д" и 4. "д" клас, които взеха участие в междуучилищното състезание „Всезнайко – Гражданска грамотност“, организирано от платформата „Книговище“.
​Нашите ученици доказаха, че знанието не е само в учебниците, а е ключ към това да бъдем отговорни и будни граждани.
Учебна година: