Гостуване по програма „Иновации в действие“

От 22 до 24 април ученици от 5. „а“ клас и учители от 119. СУ посетиха 7. СУ „Кузман Шапкарев“ в Благоевград по националната програма на МОН „Иновации в действие“. В рамките на посещението гостите наблюдаваха открити уроци, интересни иновативни практики и се включиха с ентусиазъм в „VII фестивал на природните науки“. Срещата премина в дух на обмен на идеи и опит, който ни даде ценно вдъхновение. Благодарим за топлото посрещане!

Учебна година: