На XV Софийски математически турнир, проведен на 9.11.2013 г. 119 СОУ получи купа за постигнати високи резултати и 5 ученици са наградени с медали и грамоти.
Ралица Марчева от 1 Е клас – златен медал;
Атанас Димитров от 3 Б клас - златен медал;
Стефанка Манахова от 4 А клас – златен медал;
Виктор Пламенов от 4 В клас – сребърен медал;
Десислава Манахова от 2 А клас – бронзов медал.
На XXII есенен турнир „Черноризец храбър“ Атанас Димитров от 3 Б клас получи медал и грамота за отлично представяне.