Ученици от 7."д" клас гостуваха в първи и втори клас, където проведоха урок по екология, посветен на Деня на Земята. 7."в" представи на 3."в" клас специално създадена настолна игра, посветена на опазването на природата.
Дванайсет ученици представиха достойно училището ни в индивидуалните и отборните състезания на Българския географски фестивал във Видин.
Ученици от 7."б" клас направиха кратък тематичен филм.
Гимназисти от 10. клас проведоха викторини в 7. клас.
Беше открита и изложба с макети и проекти, свързани с български и световни природни и културни забележителности.