2012-2013

Министърът на здравеопазването Десислава Атанасова посети 119 СОУ

На 13 септември 2012 година Министърът на здравеопазването Десислава Атанасова и заместник-кмета по образованието на град София Тодор Чобанов посетиха 119 СОУ .

Целта на посещението им бе да проверят готовността на 119 СОУ за първия учебен ден .

Г-жа Десислава Атанасова и г-н Тодор Чобанов разгледаха резултатите от извършените ремонти в 119 СОУ през летните месеци.

Срещнаха се с персонала на 119 СОУ.

Министърът на здравеопазването Десислава Атанасова посети 119 СОУ

Страници